Yayla Et ve Et Ürünleri

http://yaylakasabi.Balikesirport.com
Yayla Et ve Et Ürünleri
123
Ege Mh. Karakaş Sok. No:53Merkez,34100
+90(266) 243 95 81İdris DOĞRU tarafından kurulan Yayla Et ve Et Ürünleri çeyrek asrı geçen tecrübesi ile hizmetinizdedir. Konusunda uzman kadroları ile hijyenik koşullarda ve islami şartlara uygun olarak kesilmiş et ve et ürünlerini siz değerli Balıkesir halkına özel olarak sunan işletme müşterilerinin tercih sebebi olmayı başarmıştır. Kurban etlerinizden itina ile kıyma ve sucuk dolumu hizmeti verebilen Yayla Et Ürünleri'nin başka şubesi yoktur. Günümüzde Yarış Kabin, Sönmez Aile Lokantası, Kapodokya Pide, Saray Lokantası, Eti Güzel gibi işletmelere de hizmet veren Yayla Et ve Et Ürünleri profesyonel çözümler üretmektedir. İdris ve Ümit DOĞRU yönetimindeki işletme ürün kalitesinden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.
11155Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:00 - 20:00
  • Servis Yerleri Balıkesir Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Salıpazarı Zabıta Noktası Karşısı

İletişim Formu
İdris DOĞRU tarafından kurulan Yayla Et ve Et Ürünleri çeyrek asrı geçen tecrübesi ile hizmetinizdedir.

Konusunda uzman kadroları ile hijyenik koşullarda ve islami şartlara uygun olarak kesilmiş et ve et ürünlerini siz değerli Balıkesir halkına özel olarak sunan işletme müşterilerinin tercih sebebi olmayı başarmıştır.

Kurban etlerinizden itina ile kıyma ve sucuk dolumu hizmeti verebilen Yayla Et Ürünleri'nin başka şubesi yoktur. Günümüzde Yarış Kabin, Sönmez Aile Lokantası, Kapodokya Pide, Saray Lokantası, Eti Güzel gibi işletmelere de hizmet veren Yayla Et ve Et Ürünleri profesyonel çözümler üretmektedir.

İdris ve Ümit DOĞRU yönetimindeki işletme ürün kalitesinden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.