Terzim
35
Yaylada Avm Zemin KatMerkez,34100
+90(266) 234 05 04Terzilik mesleğinin unutulmaya başlandığı bu yüz yılda, sağlam temeller atarak terziliği yaşatan ve bunu yaparken markalaşarak akıllarda ve sektöründe yer edinmiştir. Sektör tecrübesi ile Sabriye BOZKURT yönetimindeki işletme Balıkesir'in ilk alışveriş ve yaşam merkezi Yaylada Avm de Balıkesir halkına özlediği hizmeti sunmaktadır. Gerçekleştirdiği terzilik hizmetlerinin yanında kıyafetlerinizdeki tadilat işlerinde de özenle hizmet verebilen işletmenin en büyük referansı yine müşterilerinin memnuniyetidir. Konusunda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine hızlı-zamanında teslimat garantisi ile hizmetlerine hızla devam etmektedir. Kaliteli, Güvenilir ve Hızlı Servisi ile Terzi'm Yaylada Avm'de"…
11524Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış10:00 - 23:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yaylada Avm Zemin Kat Teknosa Karşısı

İletişim Formu
Terzilik mesleğinin unutulmaya başlandığı bu yüz yılda, sağlam temeller atarak terziliği yaşatan ve bunu yaparken markalaşarak akıllarda ve sektöründe yer edinmiştir.

Sektör tecrübesi ile Sabriye BOZKURT yönetimindeki işletme Balıkesir'in ilk alışveriş ve yaşam merkezi Yaylada Avm de Balıkesir halkına özlediği hizmeti sunmaktadır.

Gerçekleştirdiği terzilik hizmetlerinin yanında kıyafetlerinizdeki tadilat işlerinde de özenle hizmet verebilen işletmenin en büyük referansı yine müşterilerinin memnuniyetidir.

Konusunda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine hızlı-zamanında teslimat garantisi ile hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Kaliteli, Güvenilir ve Hızlı Servisi ile Terzi'm Yaylada Avm'de"…
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.