Renk Çanta
54
Hisariçi Mah.Yıldırım Cad.No:16Merkez,34100
+90 (266) 245 09 96Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımları Renk Çanta'nın ürün yelpazesinde bulundurmaktayız. Bayan Çanta ve cüzdan modellerinde firmamızın kalitesini tüketicisiyle buluşturmaktayız.
Çanta trendlerinde kendine özgü çizgisini özel fiyat avantajları ile desteklemek ile birlikte, yenilenen ruhumuz ve işimize verdiğimiz değeri, şıklık ve kaliteyi kısacası; Renk Çanta İşletmesini sizlere sunmaktayız.

Olmazsa Olmazlarımız: Daralan Pazar içinde İşimizi bilerek, işimizi severek, özveri, coşku, heyecanla yenilikçiliğe koşan,
Dürüstlük ilkemizden asla vazgeçmeyerek.
Siz değerli müşterilerimize Renk Çanta farkını ve kalitesini yaşatabilmek iddiamızdır.
5790Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:30 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Camii yanı

İletişim Formu
Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımları Renk Çanta'nın ürün yelpazesinde bulundurmaktayız. Bayan Çanta ve cüzdan modellerinde firmamızın kalitesini tüketicisiyle buluşturmaktayız.

Çanta trendlerinde kendine özgü çizgisini özel fiyat avantajları ile desteklemek ile birlikte, yenilenen ruhumuz ve işimize verdiğimiz değeri, şıklık ve kaliteyi kısacası; Renk Çanta İşletmesini sizlere sunmaktayız.Olmazsa Olmazlarımız: Daralan Pazar içinde İşimizi bilerek, işimizi severek, özveri, coşku, heyecanla yenilikçiliğe koşan,

Dürüstlük ilkemizden asla vazgeçmeyerek.

Siz değerli müşterilerimize Renk Çanta farkını ve kalitesini yaşatabilmek iddiamızdır.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.