Mado Yaylada
223
Yaylada Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bursa yolu 1.KmMerkez,34100
+90(266) 234 00 34Adı dondurmayla özdeşleşmiş MADO, kusursuz lezzet anlayışını ağzının tadını bilenlere seçim zorluğu yaşatan ürün çeşitliliğiyle Balıkesir Yaylada AVM'de sizlerle. Kasanın başında dondurma vitrini arkasında külaha dondurmayı koyan, dondurma döven, dört kuşaktır bu müze olmuş pastanede dededen toruna inançla çalışan MADO ailesi için önemli. Her gün yeni bir keşif yeni bir ürün; Baklavadan böreğe, sütlaçtan salebe her ürün, tadın damaktan kısa süren serüvenine adını yazdıracak kadar unutulmaz.
13723Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış10:00 - 00:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yaylada AVM 2.Kapı Girişi

İletişim Formu
Adı dondurmayla özdeşleşmiş MADO, kusursuz lezzet anlayışını ağzının tadını bilenlere seçim zorluğu yaşatan ürün çeşitliliğiyle Balıkesir Yaylada AVM'de sizlerle.

Kasanın başında dondurma vitrini arkasında külaha dondurmayı koyan, dondurma döven, dört kuşaktır bu müze olmuş pastanede dededen toruna inançla çalışan MADO ailesi için önemli.

Her gün yeni bir keşif yeni bir ürün; Baklavadan böreğe, sütlaçtan salebe her ürün, tadın damaktan kısa süren serüvenine adını yazdıracak kadar unutulmaz.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.