Luvisido Çanta Cüzdan
244
Eski Kuyumcular Mah.Atalar Cad.No:29/DMerkez,34100
+90 (266) 245 91 09Kadir ARAZ tarafından kurulan Luvisido Balıkesir'de sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı, ürün çeşitliliği, kaliteden ödün vermeyen prensibi ile kısa zaman içerisinde adından sıkça söz ettirmiştir.

Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımları Luvisido'nun ürün yelpazesindedir. Bayan Çanta ve cüzdan modellerinde kaliteyi tüketicisiyle buluşturan firma yeni trend tasarımları özel fiyat avantajları ile desteklemektedir. Konusunda uzman kadroları güler yüzlü personeli ile Luvisido Altıeylül Pasajı içerisindeki işletmesinde toptan ve parakende satışları ile hizmetinizdedir.
8272Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Postahane karşı sırası

İletişim Formu
Kadir ARAZ tarafından kurulan Luvisido Balıkesir'de sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı, ürün çeşitliliği, kaliteden ödün vermeyen prensibi ile kısa zaman içerisinde adından sıkça söz ettirmiştir.Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımları Luvisido'nun ürün yelpazesindedir. Bayan Çanta ve cüzdan modellerinde kaliteyi tüketicisiyle buluşturan firma yeni trend tasarımları özel fiyat avantajları ile desteklemektedir. Konusunda uzman kadroları güler yüzlü personeli ile Luvisido Altıeylül Pasajı içerisindeki işletmesinde toptan ve parakende satışları ile hizmetinizdedir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.