Kısmet İş Makinaları
11
Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Cad. No: 256Merkez,34100
+90(266) 246 33 66Sektörde 30 yıllık tecrübe Kısmet İş Makinaları Balıkesir'de iş makinaları yedek parçalarında ürün çeşitliliği ve hızlı tedarik imkanı müşterilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. 30 yıllık tecrübesi, konusunda uzman kadroları ile en uygun fiyat avantajlarıyla dünyanın en büyük iş makinası markalarının hidrolik pompa grubu ürünlerini ve motor ekipmanlarını bulabileceğiniz işletmede ayrıca kazıcı delici grubu orijinal yedek parçaları ve yan sanayi parçaları da bulunmaktadır. Rıfat YILDIZ yönetiminde profesyonel hizmet veren güvenilir işletme Kısmet İş Makinaları doğru tercihiniz olacaktır.
6946Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeni sanayi sitesi 3. kapı

İletişim Formu
Sektörde 30 yıllık tecrübe Kısmet İş Makinaları

Balıkesir'de iş makinaları yedek parçalarında ürün çeşitliliği ve hızlı tedarik imkanı müşterilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemiştir.

30 yıllık tecrübesi, konusunda uzman kadroları ile en uygun fiyat avantajlarıyla dünyanın en büyük iş makinası markalarının hidrolik pompa grubu ürünlerini ve motor ekipmanlarını bulabileceğiniz işletmede ayrıca kazıcı delici grubu orijinal yedek parçaları ve yan sanayi parçaları da bulunmaktadır.

Rıfat YILDIZ yönetiminde profesyonel hizmet veren güvenilir işletme Kısmet İş Makinaları doğru tercihiniz olacaktır.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.