Kaya Mühendislik
135
Hisariçi Mah. Yaymacılar Cad. Balıkesir İş Merkezi Kat:2 No:22Merkez,34100
+90(266) 243 50 66Kaya mühendislik, Osman KAYA tarafından 1990 yılında kurulmuştur. Proje hizmetleri, yangın, kalorifer, havalandırma projelerini başarı ile sonuçlandıran firma, binalara enerji kimlik belgesi (EKB) hazırlayan sayılı firmalardan biridir. Enerji Kimlik Belgesi Nedir? 1 ocak 2011'den itibaren 5627 sayılı Enerji verimliliği kanununa göre her binanın Enerji kimlik belgesi sahibi olması gerekmektedir. Alınan enerji kimlik belgeleri alındığı tarihten itibaren 10 yıl geçerlidir. Kimler Enerji kimlik belgesi verebilir? Enerji kimlik belgesini EVD (Enerji Verimliliği Danışmanı) şirketler tarafından verilmektedir. Bu belgeyi verecek şirketlerin belli bir mühendislik kadrosuna sahip olması ve belli kurumlardan belli eğitimleri almış olmaları gerekmektedir. Eğitimli mühendisler Binanıza gelerek bazı ölçümleri yapmakta ve bu ölçümleri bayındırlık tarafından sağlanan web tabanlı bir programa girerek enerji katsayısını hesaplamaktadır. Bu katsayıya göre binanızın hangi enerjı sınıfında olduğu ortaya çıkmaktadır.
7670Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Balıkesir İş Merkezi 2.kat No:22

İletişim Formu
Kaya mühendislik, Osman KAYA tarafından 1990 yılında kurulmuştur. Proje hizmetleri, yangın, kalorifer, havalandırma projelerini başarı ile sonuçlandıran firma, binalara enerji kimlik belgesi (EKB) hazırlayan sayılı firmalardan biridir.

Enerji Kimlik Belgesi Nedir?

1 ocak 2011'den itibaren 5627 sayılı Enerji verimliliği kanununa göre her binanın Enerji kimlik belgesi sahibi olması gerekmektedir. Alınan enerji kimlik belgeleri alındığı tarihten itibaren 10 yıl geçerlidir.

Kimler Enerji kimlik belgesi verebilir?

Enerji kimlik belgesini EVD (Enerji Verimliliği Danışmanı) şirketler tarafından verilmektedir. Bu belgeyi verecek şirketlerin belli bir mühendislik kadrosuna sahip olması ve belli kurumlardan belli eğitimleri almış olmaları gerekmektedir. Eğitimli mühendisler Binanıza gelerek bazı ölçümleri yapmakta ve bu ölçümleri bayındırlık tarafından sağlanan web tabanlı bir programa girerek enerji katsayısını hesaplamaktadır. Bu katsayıya göre binanızın hangi enerjı sınıfında olduğu ortaya çıkmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.