Kardelen Kreş Ve Gündüz Bakım Evi

http://kardelenkres.Balikesirport.com
Kardelen Kreş Ve Gündüz Bakım Evi
165
Atatürk Mh. Zühtü Özkardeşler Cd.No:7Merkez,34100
+90 (266) 246 06 20Kardelen Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 15 Eylül 2006'da Valimiz Selahattin HATİPOĞLU'nun Eşi Seyhan Hanımın Da Katıldığı Bir Törenle Hizmete Açılmıştır. Kardelen Balıkesir'de Sosyal Hizmetler Onaylı Olarak 0-2 Yaş Grubuna Hemşire Gözetiminde Bakım Hizmeti Veren İlk Ve Tek Kreştir. Buna Ek Olarak Aylık Rutin Doktor Kontrolleri İle Çocuklarımızın Sağlık Durumları Sürekli İzlenmektedir. Sportif Faaliyetler Bünyesinde Her Sabah Jimnastik Yapan Çocuklarımızın Güne Zinde Başlamaları Sağlanmaktadır. Beslenme Uzmanlarımızın Kontrolünde Hazırlanmış Yemek Programı Doğal Olarak Yetiştirilmiş Besinlerle Hazırlanıp Çocuklarımıza Sunulmaktadır. Online Kamera Sistemimizle Veliler Çocuklarını Ev Ve İş Yerlerinden İzleme İmkanına Sahiptir.

Kardelen Çocuk Yuvası Olarak Amacımız, Çocuklarımıza Okul Öncesi Dönemde Eğitimi Eğlenceyle Sunarak Kişisel Gelişimlerini Sahip Oldukları Yetenekleri Doğrultusunda Yönlendirerek Daha Başında Oldukları Bu Uzun Yolda Doğru Bir Başlangıç Yapmalarını Sağlamaktır. Bu Amaç Doğrultusunda Çocuklarımızın Bedensel Ve Zihinsel Gelişimleri Uzman Kadromuz Tarafından Düzenli Olarak Takip Edilmektedir. Yıl İçerisinde Düzenlemiş Olduğumuz Çeşitli Etkinliklerle Çocuklarımızın Toplum Ve Çevre Bilincine Sahip, Arkadaşları İle Uyumlu Bir Şekilde Grup Çalışmasında Yer Alarak Özgüven Sahibi,Sorumluluk Üstlenebilen Ve En Önemlisi Kendini İfade Edebilen Birer Birey Olması En Temel Hedefimizdir.
21556Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış07:30 - 17:30
  • Servis Saatleri07:00 - 17:30
  • Servis Yerleri 07:00-08:00, 17:30-18:30 (Öğrenci Servisi) 1.Güzergah : PAŞAALANI-TOYGAR - Adnan Mendres, 2.Güzergah : Çarşı-Bahçelievler (Tüm Balıkesir'e Servis İmkanı Mevcuttur)
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Zühtü Özkardeşler Lisesinin Alt Tarafı

İletişim Formu
Kardelen Kreş Ve Gündüz Bakım Evi 15 Eylül 2006'da Valimiz Selahattin HATİPOĞLU'nun Eşi Seyhan Hanımın Da Katıldığı Bir Törenle Hizmete Açılmıştır. Kardelen Balıkesir'de Sosyal Hizmetler Onaylı Olarak 0-2 Yaş Grubuna Hemşire Gözetiminde Bakım Hizmeti Veren İlk Ve Tek Kreştir. Buna Ek Olarak Aylık Rutin Doktor Kontrolleri İle Çocuklarımızın Sağlık Durumları Sürekli İzlenmektedir. Sportif Faaliyetler Bünyesinde Her Sabah Jimnastik Yapan Çocuklarımızın Güne Zinde Başlamaları Sağlanmaktadır. Beslenme Uzmanlarımızın Kontrolünde Hazırlanmış Yemek Programı Doğal Olarak Yetiştirilmiş Besinlerle Hazırlanıp Çocuklarımıza Sunulmaktadır. Online Kamera Sistemimizle Veliler Çocuklarını Ev Ve İş Yerlerinden İzleme İmkanına Sahiptir.Kardelen Çocuk Yuvası Olarak Amacımız, Çocuklarımıza Okul Öncesi Dönemde Eğitimi Eğlenceyle Sunarak Kişisel Gelişimlerini Sahip Oldukları Yetenekleri Doğrultusunda Yönlendirerek Daha Başında Oldukları Bu Uzun Yolda Doğru Bir Başlangıç Yapmalarını Sağlamaktır. Bu Amaç Doğrultusunda Çocuklarımızın Bedensel Ve Zihinsel Gelişimleri Uzman Kadromuz Tarafından Düzenli Olarak Takip Edilmektedir. Yıl İçerisinde Düzenlemiş Olduğumuz Çeşitli Etkinliklerle Çocuklarımızın Toplum Ve Çevre Bilincine Sahip, Arkadaşları İle Uyumlu Bir Şekilde Grup Çalışmasında Yer Alarak Özgüven Sahibi,Sorumluluk Üstlenebilen Ve En Önemlisi Kendini İfade Edebilen Birer Birey Olması En Temel Hedefimizdir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.