Gümüş Halı ve Koltuk Yıkama

http://gumushali.Balikesirport.com
Gümüş Halı ve Koltuk Yıkama
94
Yeni Sanayi Sitesi 21. Sok. No:13Merkez,34100
+90(266) 246 00 61Halılarınız bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınızı tehlikeye atar hem de halınızın ömrü tehlikeye girer. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde aslında kirler ve lekeler en dibe itilerek geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması da halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin de etkisiyle sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. En doğru halı yıkama tekniklerini uygulayan, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpranmamalıdır. Evde yapılan ve oto yıkama gibi yerlerde yapılan halı yıkama işlemleri halınıza büyük zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir. Halı yıkama ve temizliği yapacak firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Giderek gelişen ve büyüyen halı yıkama sektöründe, halılarını profesyonel halı yıkama hizmeti alarak yıkatmak isteyenlere hizmet etmek için kurulmuş firmamız müşterilerine yıllardır bu ve bunun gibi birçok hizmeti sorun olmaktan çıkartıp, gönül rahatlığıyla paranızın karşılığı olan hizmeti almanızı sağlıyor. Halılarınız ücretsiz evden alınır, temizlendikten sonra evinize teslim edilir.
11858Ziyaretçi
 • Yetkili Hasan KORKMAZ
 • Adres Yeni Sanayi Sitesi 21. Sok. No:13 - Merkez
 • Telefon +90(266) 246 00 61
 • Telefon ( 2 ) +90(266) 227 27 14
 • Telefon ( 3 ) +90(541) 399 93 63
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.gumushali.net
 • Web Sitesihttp://gumushali.Balikesirport.com
 • E-Postagumushali@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Balıkesir
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeni Sanayi Sitesi 3. Kapı Garanti Bankası Arkası

İletişim Formu
Halılarınız bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınızı tehlikeye atar hem de halınızın ömrü tehlikeye girer.

Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde aslında kirler ve lekeler en dibe itilerek geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması da halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin de etkisiyle sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. En doğru halı yıkama tekniklerini uygulayan, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpranmamalıdır. Evde yapılan ve oto yıkama gibi yerlerde yapılan halı yıkama işlemleri halınıza büyük zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir. Halı yıkama ve temizliği yapacak firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir.

Giderek gelişen ve büyüyen halı yıkama sektöründe, halılarını profesyonel halı yıkama hizmeti alarak yıkatmak isteyenlere hizmet etmek için kurulmuş firmamız müşterilerine yıllardır bu ve bunun gibi birçok hizmeti sorun olmaktan çıkartıp, gönül rahatlığıyla paranızın karşılığı olan hizmeti almanızı sağlıyor.

Halılarınız ücretsiz evden alınır, temizlendikten sonra evinize teslim edilir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.