Gümüş Çiçekçilik
25
Milli Kuvetler Cad. Çiviciler Sok. No:30/6Merkez,34100
+90 (266) 241 41 44Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki... Ayşegül BULUT tarafından Balıkesir'de kurulan Gümüş Çiçekçilik sizlerin mutlu günlerini ve bütün güzellikleri çiçek ile ifade etmenize yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.
Gönderimlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek ve ürünün kalitesi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.
2862Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 20:30
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Grand Yılmaz Otel Karşısı Arka Sokak

İletişim Formu
Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki... Ayşegül BULUT tarafından Balıkesir'de kurulan Gümüş Çiçekçilik sizlerin mutlu günlerini ve bütün güzellikleri çiçek ile ifade etmenize yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Gönderimlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek ve ürünün kalitesi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.