Dejavu Playstation Oyun Salonu

http://dejavuplaystation.Balikesirport.com
Dejavu Playstation Oyun Salonu
125
Eski Kuyumcular Mah. Kızılay Cad. 6 Eylül Pasajı Zemin Kat No:32Merkez,34100
+90(266) 239 84 69Gökmen DAĞ yönetimindeki Dejavu Playstation Cafe de eğlenmemek mümkün değil"… Sürekli güncellenen yeni oyunlarıyla sizlere boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz mükemmel bir ortam yaratan Dejavu hizmetde sınır tanımıyor. Playstation keyfini evinizde de yaşayabilmeniz için kiralık PS3 hizmeti de sunan işletmede Dejavu, Gituar Hero, Kinect, 3D özel salonlarıyla zengin seçeneklere sahip. Aynı zamanda Balıkesir'de playstation kurulum, destek, servis ve hizmeti ile de yanınızda olan Dejavu'da playstation ve oyun satışıda bulunmaktadır. Balıkesir'de oyun keyfinizi rahatça yaşayabileceğiniz mekan Dejavu Playstation Oyun Salonu
17804Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 24:00
  • Servis Saatleri09:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Balıkesir Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

6 Eylül Pasajı Zemin Kat Girişinde

İletişim Formu
Gökmen DAĞ yönetimindeki Dejavu Playstation Cafe de eğlenmemek mümkün değil"…

Sürekli güncellenen yeni oyunlarıyla sizlere boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz mükemmel bir ortam yaratan Dejavu hizmetde sınır tanımıyor. Playstation keyfini evinizde de yaşayabilmeniz için kiralık PS3 hizmeti de sunan işletmede Dejavu, Gituar Hero, Kinect, 3D özel salonlarıyla zengin seçeneklere sahip.

Aynı zamanda Balıkesir'de playstation kurulum, destek, servis ve hizmeti ile de yanınızda olan Dejavu'da playstation ve oyun satışıda bulunmaktadır.

Balıkesir'de oyun keyfinizi rahatça yaşayabileceğiniz mekan Dejavu Playstation Oyun Salonu
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.