Cansel Erkal Matematik Akademisi

http://matematikakademisi.Balikesirport.com
Cansel Erkal Matematik Akademisi
113
Milli Kuvvetler Cad. Tahtaavdan Sok. No:18 Vakıfbank KarşısıMerkez,34100
+90(266) 244 22 00Matematik Öğrencilerimizin üniversite sınavlarında ve gireceği tüm iş sınavlarında başarılı olabilmesi için iyi bir matematik bilgi ve becerisine sahip olması gerekir. Matematik bir kişiye kolay kazandırılamayan çaba ve yol göstericilik isteyen ciddi bir ilimdir. Yöntemimiz basit ve etkilidir. ''Matematik Başarısı'' dediğimizin %99' u çalışmaktır. Çocuklarımız kurumumuzda istedikleri gün ve saatte deneme sınavı olabilirler. Yine istedikleri gün ve saatlerde matematik dersi alabilmektedirler. Cansel Erkal Matematik Akademisi ile Açıköğretim, Kpss ve Dgs de Matematik Sorularına, ilköğretim ve orta öğretim matematik derslerine yönelik kurslarımız ile matematik sizin için artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Bizim öğrencilerimiz için matematik 1+1 =2 kadar basit hale gelmektedir. Balıkesir'in yerel markalarından biri olan firma, sosyal sorumluluk projeleri ile de göz dolduruyor. Geçtiğimiz günlerde 900 ihtiyaç sahibi öğrenciye ücretsiz matematik eğitim imkanı sağlayan işletme, Balıkesir'in Karesi Umut Ateşi Projesi kapsamında Balıkesir Emniyet Genel Müdürlüğü'nün belirlediği bir çok öğrenciye de ücretsiz matematik dersleri vermiş ve eğitime ne kadar önem verdiğini göstermiştir. Cansel Erkal Matematik Akademisinde öğrencilerin öncelikle matematik seviyelerini ölçmek ve problemin neden kaynaklandığını belirleyebilmek için öğrencilere diagnostik teşhis sınavı yapılmaktadır. Öğrenciye yeni konu yüklemesi yapılmadan önce öğrencinin eksiği nerede ise önce o açığı kapatılır. Öğrencinin durumu belirlendikten sonra ihtiyacı doğrultusunda matematik eğitimi verilmeye başlanır. Birebir ders imkanı da öğrenciye verilmektedir. Öğretmenimiz eksik olan konuyu anlatır, başka bir öğretmenimiz sınav yapar..Değerlendirmede yeterli puanı alamayan öğrenciye tekrar eksik olduğu konular anlatılır tekrar sınava tabi tutulur. Yani Cansel Erkal Matematik Akademisine kayıt olan bir öğrenci Matematiği öğrenmeden gönderilmez. Tüm bu hizmetlerimize Haftalık 10-12 saat olmak üzere Bütün Eğitim Dönemini için 500 TL.ödeyerek sahip olabilirsiniz.. DİKKAT 3 ekim "– 23 Ekim Tarihleri arasında hafta 6-12 saat ücretsiz matematik eğitimi uygulamamız vardır. Kayıt ve bilgi için 09:00 ile 20:00 saatleri arasında kurumumuza gelmeniz yeterlidir.
12534Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Vakıfbank karşısı

İletişim Formu
Matematik


Öğrencilerimizin üniversite sınavlarında ve gireceği tüm iş sınavlarında başarılı olabilmesi için iyi bir matematik bilgi ve becerisine sahip olması gerekir.Matematik bir kişiye kolay kazandırılamayan çaba ve yol göstericilik isteyen ciddi bir ilimdir.


Yöntemimiz basit ve etkilidir. ''Matematik Başarısı'' dediğimizin %99' u çalışmaktır.Çocuklarımız kurumumuzda istedikleri gün ve saatte deneme sınavı olabilirler. Yine istedikleri gün ve saatlerde matematik dersi alabilmektedirler.Cansel Erkal Matematik Akademisi ile Açıköğretim, Kpss ve Dgs de Matematik Sorularına, ilköğretim ve orta öğretim matematik derslerine yönelik kurslarımız ile matematik sizin için artık bir sorun olmaktan çıkıyor.
Bizim öğrencilerimiz için matematik 1+1 =2 kadar basit hale gelmektedir.Balıkesir'in yerel markalarından biri olan firma, sosyal sorumluluk projeleri ile de göz dolduruyor.


Geçtiğimiz günlerde 900 ihtiyaç sahibi öğrenciye ücretsiz matematik eğitim imkanı sağlayan işletme, Balıkesir'in Karesi Umut Ateşi Projesi kapsamında Balıkesir Emniyet Genel Müdürlüğü'nün belirlediği bir çok öğrenciye de ücretsiz matematik dersleri vermiş ve eğitime ne kadar önem verdiğini göstermiştir.


Cansel Erkal Matematik Akademisinde öğrencilerin öncelikle matematik seviyelerini ölçmek ve problemin neden kaynaklandığını belirleyebilmek için öğrencilere diagnostik teşhis sınavı yapılmaktadır. Öğrenciye yeni konu yüklemesi yapılmadan önce öğrencinin eksiği nerede ise önce o açığı kapatılır.


Öğrencinin durumu belirlendikten sonra ihtiyacı doğrultusunda matematik eğitimi verilmeye başlanır.


Birebir ders imkanı da öğrenciye verilmektedir. Öğretmenimiz eksik olan konuyu anlatır, başka bir öğretmenimiz sınav yapar..Değerlendirmede yeterli puanı alamayan öğrenciye tekrar eksik olduğu konular anlatılır tekrar sınava tabi tutulur.
Yani Cansel Erkal Matematik Akademisine kayıt olan bir öğrenci Matematiği öğrenmeden gönderilmez.
Tüm bu hizmetlerimize Haftalık 10-12 saat olmak üzere Bütün Eğitim Dönemini için 500 TL.ödeyerek sahip olabilirsiniz..DİKKAT 3 ekim "– 23 Ekim Tarihleri arasında hafta 6-12 saat ücretsiz matematik eğitimi uygulamamız vardır.


Kayıt ve bilgi için 09:00 ile 20:00 saatleri arasında kurumumuza gelmeniz yeterlidir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.