Bozdağ Alüminyum
54
Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Cad. No:282Merkez,34100
+90(266) 246 23 75Balıkesir'de çeyrek asrı geçen tecrübe Bozdağ Alüminyum"… 33 yıl önce AYSAN adı ile üretim hayatına başlayan firmamız 1990 yılında Epoksan San. ve Tic. adı ile elektrostatik toz boya tesisini kurarak, faliyetlerini 1998 yılına kadar iki ayrı çatı altında gerçekleştirdi. 1998 yılında BOZDAĞ ALÜMİNYUM METAL MAKİNA San. ve Tic. Ltd. Şti adıyla tek bir çatı altında birleşen firmamız Yeni Sanayi Sitesi'nde bulunan 3 atölyede toplam 1400 m"² kapalı alanda gerçekleştirmektedir. Vizyonumuz: Devamlı ve istikrarlı büyüme anlayışı, girişimcilik ruhu ve üstün kalite kavramı ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunan esnek, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak. Misyonumuz: Müşterilerin gereksinimlerine odaklanmak ve onlara mükemmel kaliteli ve sürekli geliştirilen ürü ve hizmetler sunmak, yaşam alanlarında kullanılan ürünlerin kalitesinin artırılması ile insanların yaşam standardını ve konforunu yükseltmek ve karlı bir büyüme sağlayarak pazar payımızı artırmak. REFERANSLARIMIZ: Sarsılmaz İnşaat, Kösebey İnşaat, Nadir Köse İnşaat, Önderler İnşaat, MGA İnşaat, Gürler Beton, Hacıoğlu İnşaat, Talmer İnşaat, Özkuzey İnşaat
21551Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
  • Servis Saatleri08:00 - 18:00
  • Servis Yerleri Tüm Balıkesir ve Çevre İller
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeni Sanayi Sitesi 4. Kapı

İletişim Formu
Balıkesir'de çeyrek asrı geçen tecrübe Bozdağ Alüminyum"…
33 yıl önce AYSAN adı ile üretim hayatına başlayan firmamız 1990 yılında Epoksan San. ve Tic. adı ile elektrostatik toz boya tesisini kurarak, faliyetlerini 1998 yılına kadar iki ayrı çatı altında gerçekleştirdi. 1998 yılında BOZDAĞ ALÜMİNYUM METAL MAKİNA San. ve Tic. Ltd. Şti adıyla tek bir çatı altında birleşen firmamız Yeni Sanayi Sitesi'nde bulunan 3 atölyede toplam 1400 m"² kapalı alanda gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz: Devamlı ve istikrarlı büyüme anlayışı, girişimcilik ruhu ve üstün kalite kavramı ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunan esnek, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.
Misyonumuz: Müşterilerin gereksinimlerine odaklanmak ve onlara mükemmel kaliteli ve sürekli geliştirilen ürü ve hizmetler sunmak, yaşam alanlarında kullanılan ürünlerin kalitesinin artırılması ile insanların yaşam standardını ve konforunu yükseltmek ve karlı bir büyüme sağlayarak pazar payımızı artırmak.

REFERANSLARIMIZ: Sarsılmaz İnşaat, Kösebey İnşaat, Nadir Köse İnşaat, Önderler İnşaat, MGA İnşaat, Gürler Beton, Hacıoğlu İnşaat, Talmer İnşaat, Özkuzey İnşaat
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.