Balıkesir Menarit Mental Aritmetik Merkezi

http://balikesirmenarit.Balikesirport.com
Balıkesir Menarit Mental Aritmetik Merkezi
54
Hisariçi Mah. Yaymacılar Cad. Balıkesir İş Merkezi Kat:2 No:23Merkez,34100
+90 (266) 239 40 00Şunu bilmeliyiz ki başarı şans ve tesadüf işi değildir.Başarı bir strateji, bir plan ve yatırımın doğal sonucudur.İnsan zekasının %75'i 7 yaşına kadar tamamlanmaktadır.
Zeka ve hafızasının % 85'i 10 yaşına, %95'i 12 yaşına kadar tamamlanmaktadır. 4-12 yaş arasındaki eğitim ile beyinde kurulacak ağların ve zenginleştirilecek zihinsel potansiyelin maksimum seviyeye çıkartılması atılacak en önemli adımlardan biridir.

Menarit Mental Aritmetik Eğitimi;
Dikkat ve konsantrasyonu arttırır.

Zihinsel hesaplama ve farklı yollardan problem çözebilme becerilerini, algılama, yorumlama, analiz, sentez becerilerini, motivasyon ve öğrenmeye merak becerilerini geliştirir.

Sağ- sol beyin loblarında dengeli bir gelişim sağlar.

Sorun çözme yeteneğini arttırır.

Çocuğunuzun özgüvenini artar.

Akli görme, gördüğüne yoğunlaşma, hayal ve tasarım yetenekleri gelişir.

Hafıza ve zeka potansiyelleri en az %300 artar.

Menarit Eğitimi alan çocuklar tüm bu becerileri kazanır.

Çocuğunuzun zekasını keşfedin. Dengeli bir beyin gelişimi süreciyle birlikte beynini verimli kullanacak hale gelmesini sağlayın.

Menarit Eğitim Danışmanlığının hizmetlerini Balıkesirlilere sunan Olcay İşitmez ,ODTÜ de eğitimini tamamladıktan sonra bu konularda seminer ve eğitimler almış deneyimli kadrosu ve yeterli ekipmanları ile bizlere sunmaktadır.5er kişilik salonlarda hizmet veren işletme 7 ilde başarılı çalışmalarının ardından şimdi Balıkesir de "…
Menarit Mental Aritmetik ile Zekanızı Keşfedin..
20910Ziyaretçi
 • Yetkili Olcay İŞİTMEZ
 • Adres Hisariçi Mah. Yaymacılar Cad. Balıkesir İş Merkezi Kat:2 No:23 - Merkez
 • Telefon +90 (266) 239 40 00
 • Telefon ( 2 ) +90 (505) 279 39 49
 • Fax +90 (266) 239 40 00
 • Özel Sitesi http://balikesirmenarit.balikesirport.com
 • Web Sitesihttp://balikesirmenarit.Balikesirport.com
 • E-Postamenarit@matematikmakinasi.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Yorgancılar Çarşısı, Balıkesir iş merkezi

İletişim Formu
Şunu bilmeliyiz ki başarı şans ve tesadüf işi değildir.Başarı bir strateji, bir plan ve yatırımın doğal sonucudur.İnsan zekasının %75'i 7 yaşına kadar tamamlanmaktadır.

Zeka ve hafızasının % 85'i 10 yaşına, %95'i 12 yaşına kadar tamamlanmaktadır. 4-12 yaş arasındaki eğitim ile beyinde kurulacak ağların ve zenginleştirilecek zihinsel potansiyelin maksimum seviyeye çıkartılması atılacak en önemli adımlardan biridir.Menarit Mental Aritmetik Eğitimi;


Dikkat ve konsantrasyonu arttırır.Zihinsel hesaplama ve farklı yollardan problem çözebilme becerilerini, algılama, yorumlama, analiz, sentez becerilerini, motivasyon ve öğrenmeye merak becerilerini geliştirir.Sağ- sol beyin loblarında dengeli bir gelişim sağlar.Sorun çözme yeteneğini arttırır.Çocuğunuzun özgüvenini artar.Akli görme, gördüğüne yoğunlaşma, hayal ve tasarım yetenekleri gelişir.Hafıza ve zeka potansiyelleri en az %300 artar.Menarit Eğitimi alan çocuklar tüm bu becerileri kazanır.

Çocuğunuzun zekasını keşfedin. Dengeli bir beyin gelişimi süreciyle birlikte beynini verimli kullanacak hale gelmesini sağlayın.Menarit Eğitim Danışmanlığının hizmetlerini Balıkesirlilere sunan Olcay İşitmez ,ODTÜ de eğitimini tamamladıktan sonra bu konularda seminer ve eğitimler almış deneyimli kadrosu ve yeterli ekipmanları ile bizlere sunmaktadır.5er kişilik salonlarda hizmet veren işletme 7 ilde başarılı çalışmalarının ardından şimdi Balıkesir de "…

Menarit Mental Aritmetik ile Zekanızı Keşfedin..
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.