Balıkesir Marka Patent
84
Anafartalar Cad. Sunak Sok. Kaptanoğlu İş Hanı No:2 Kat:1 Daire:4Merkez,34100
+90(266) 244 24 19Patent: buluş sahibinin buluş konusu ürünü belirli bir süre üretme, kullanma, satma veya ithal etme hakkıdır. Bu hakkı gösteren belgeye de patent denir.
Marka: Bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dâhil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir. Marka tescili, isim tescili, isim ve markanızın tüm yasal haklarının sizin olmasını sağlar. Başka firmaların bu ismi ya da markayı kullanmasını engeller.
İdeal Patent Balıkesir Ofisi, size tüm bu hizmetleri, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunuyor. İdeal Patent Balıkesir Ofisi Anafartalar Caddesi üstünde hizmetinizde"…
6837Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Anafartalar Caddesi üzerinde.

İletişim Formu
Patent: buluş sahibinin buluş konusu ürünü belirli bir süre üretme, kullanma, satma veya ithal etme hakkıdır. Bu hakkı gösteren belgeye de patent denir.
Marka: Bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dâhil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.
Marka tescili, isim tescili, isim ve markanızın tüm yasal haklarının sizin olmasını sağlar. Başka firmaların bu ismi ya da markayı kullanmasını engeller.
İdeal Patent Balıkesir Ofisi, size tüm bu hizmetleri, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunuyor. İdeal Patent Balıkesir Ofisi Anafartalar Caddesi üstünde hizmetinizde"…
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.