Bahçem Tarım Orman Fidancılık

http://bahcemtarim.Balikesirport.com
Bahçem Tarım Orman Fidancılık
74
Akıncılar Mah. Kepsut Cad. 51/CMerkez,34100
+90(266) 241 06 09Yüksek Orman Mühendisi Ali TOPAK tarafından Balıkesir'de kurulan işletme 2004 yılından beri Peyzaj ve Fidancılık konusunda faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Yıllardır çeşitli alanlarda başarılı projelere imza atan Bahçem Tarım, bir çok resmi ve özel kurumun peyzaj çalışmalarını da başarıyla gerçekleştirmiştir. Balıkesir'de aşılı ceviz, aşılı badem, aşılı üzüm, kayısı çeşitleri ve bodur armut gibi fidan çeşitlerine ulaşabileceğiniz Bahçem Tarım ayrıca, çim tohumu, bahçe süs bitkileriyle mevsim çiçeklerinin çeşitlerini de siz değerli misafirlerine sunmaktadır. Konusunda uzman ekibi ile çalışmalarına hızla devam eden işletmeye uğramadan karar vermeyiniz.
13124Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gençlik Spor Merkezi Karşı Arası Karesi Petrol Arkası

İletişim Formu
Yüksek Orman Mühendisi Ali TOPAK tarafından Balıkesir'de kurulan işletme 2004 yılından beri Peyzaj ve Fidancılık konusunda faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Yıllardır çeşitli alanlarda başarılı projelere imza atan Bahçem Tarım, bir çok resmi ve özel kurumun peyzaj çalışmalarını da başarıyla gerçekleştirmiştir. Balıkesir'de aşılı ceviz, aşılı badem, aşılı üzüm, kayısı çeşitleri ve bodur armut gibi fidan çeşitlerine ulaşabileceğiniz Bahçem Tarım ayrıca, çim tohumu, bahçe süs bitkileriyle mevsim çiçeklerinin çeşitlerini de siz değerli misafirlerine sunmaktadır.

Konusunda uzman ekibi ile çalışmalarına hızla devam eden işletmeye uğramadan karar vermeyiniz.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.