Aymak Tarım Makinaları

http://aymaktarim.Balikesirport.com
Aymak Tarım Makinaları
15
Akıncılar Mah. Eski Kepsut Cad. No:22/AMerkez,34100
+90(266) 249 45 40Aymak Tarım Makinaları, Hırdavat, Otomotiv San. Tic.Ltd.Şti Firmamız sahibi Faruk AYCAN Bigadiç doğumlu olup 1988 yılında Anadolu Üniversitesi Mali Bilimler Fakültesini bitirdikten sonra Bigadiç Yapı ve Kredi Bankasında 6 yıl görev almıştır. Daha sonra bir arkadaşı ile Bigadiç ve Balıkesir'de faaliyet gösteren PEKCAN TURİZM ve TİCARET LTD. ŞTİ. firmasını 1995 yılında kurarak ticari faaliyetine başlamıştır. 2000 yılında kurmuş oldukları firmadan ayrılarak %100 sermayesine sahip olduğu firmayı kurarak ticaret hayatına devam etmiştir. Faruk AYCAN firmasının bünyesinde Kuyumculuk, Motosiklet Ticareti, Jeneratör Ticareti, Klima, Araç kiralama Gümüşçülük ve Yaprak Tütün Komisyonculuğu faaliyetleri devam etmektedir. Firma ticari faaliyetini Faruk AYCAN adına devam ettirir iken 01.01.2009 tarihinde bir aile şirketi olan AYFA KUYUMCULUK ve OTOMOTİV LTD. ŞTİ. firmasını kurarak işkollarına kurumsal bir yapı getirme çabasına girmiştir. AYFA GROUP olarak firmasını aranılan bir marka haline getiren Faruk AYCAN Balıkesir Merkez'de de bir şube açarak Balıkesir halkına da hizmet vermeye başlamıştır. Yeni açılan Balıkesir şubesinde Motorsiklet, ATV, Çapa Makinası, Jeneratör, Hırdavat, Kompresör, İlaçlama Makinası, Kesim Motorları, Su Motorları ve Yedek parçalar ile uygun fiyat garantisi ve "“Bir Gün Değil Her Gün"” birlikte olmak üzere Balıkesir'li müşterilerine kapılarını açmaktan mutluluk duymaktadır.
15390Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:30
  • Servis Saatleri08:30 - 19:30
  • Servis Yerleri Balıkesir ve Çevresi Ürün Teslimatı
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Kepsut Caddesi

İletişim Formu
Aymak Tarım Makinaları, Hırdavat, Otomotiv San. Tic.Ltd.ŞtiFirmamız sahibi Faruk AYCAN Bigadiç doğumlu olup 1988 yılında Anadolu Üniversitesi Mali Bilimler Fakültesini bitirdikten sonra Bigadiç Yapı ve Kredi Bankasında 6 yıl görev almıştır. Daha sonra bir arkadaşı ile Bigadiç ve Balıkesir'de faaliyet gösteren PEKCAN TURİZM ve TİCARET LTD. ŞTİ. firmasını 1995 yılında kurarak ticari faaliyetine başlamıştır. 2000 yılında kurmuş oldukları firmadan ayrılarak %100 sermayesine sahip olduğu firmayı kurarak ticaret hayatına devam etmiştir.

Faruk AYCAN firmasının bünyesinde Kuyumculuk, Motosiklet Ticareti, Jeneratör Ticareti, Klima, Araç kiralama Gümüşçülük ve Yaprak Tütün Komisyonculuğu faaliyetleri devam etmektedir. Firma ticari faaliyetini Faruk AYCAN adına devam ettirir iken 01.01.2009 tarihinde bir aile şirketi olan AYFA KUYUMCULUK ve OTOMOTİV LTD. ŞTİ. firmasını kurarak işkollarına kurumsal bir yapı getirme çabasına girmiştir.

AYFA GROUP olarak firmasını aranılan bir marka haline getiren Faruk AYCAN Balıkesir Merkez'de de bir şube açarak Balıkesir halkına da hizmet vermeye başlamıştır. Yeni açılan Balıkesir şubesinde Motorsiklet, ATV, Çapa Makinası, Jeneratör, Hırdavat, Kompresör, İlaçlama Makinası, Kesim Motorları, Su Motorları ve Yedek parçalar ile uygun fiyat garantisi ve "“Bir Gün Değil Her Gün"” birlikte olmak üzere Balıkesir'li müşterilerine kapılarını açmaktan mutluluk duymaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1041 firma yer almaktadır.