Adanalı Hasan Usta
85
Eski Kuyumcular Mh. Yeşilli Cd. No:56Merkez,34100
+90 (266) 245 93 00Gürhan Memiş tarafından kurulan, Adana'ya özgü özel lezzetlerin meraklısına, Balıkesir'de hizmet veren Adanalı Hasan Usta, bilene bilmeyene Adana Mutfağını tattırmaya devam ediyor. Kebap çeşitlerinin yanı sıra Adana'dan özel getirttiği şalgamı ve turşuları ile hizmette sınır tanımayan Adanalı Hasan Usta temizliği ilke edinmiş, güler yüzlü ekibi, nezih ortamı ve özel lezzetleri ile siz Balıkesirli kebap severlerin vazgeçilmez mekanı olacak.
Merkezi konumlu işletmesi, "“önce müşteri memnuniyeti"” prensibini ilke edinmiş profesyonel kadroları ile Adanalı Hasan Usta hizmetinizdedir.
8117Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 23:00
  • Servis Saatleri09:00 - 23:00
  • Servis Yerleri Balıkesir Merkez
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Özmerkez Arkası Umurbey Camii Karşısı

İletişim Formu
Gürhan Memiş tarafından kurulan, Adana'ya özgü özel lezzetlerin meraklısına, Balıkesir'de hizmet veren Adanalı Hasan Usta, bilene bilmeyene Adana Mutfağını tattırmaya devam ediyor. Kebap çeşitlerinin yanı sıra Adana'dan özel getirttiği şalgamı ve turşuları ile hizmette sınır tanımayan Adanalı Hasan Usta temizliği ilke edinmiş, güler yüzlü ekibi, nezih ortamı ve özel lezzetleri ile siz Balıkesirli kebap severlerin vazgeçilmez mekanı olacak.

Merkezi konumlu işletmesi, "“önce müşteri memnuniyeti"” prensibini ilke edinmiş profesyonel kadroları ile Adanalı Hasan Usta hizmetinizdedir.
Firmanızı Ekleyin

Balikesirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 1042 firma yer almaktadır.